Wismec Predator 228 Ayarları ve Kullanımı

Wismec-Predator-e-sigara

Wismec predator 228W mod kullanımı ve ayarları için rehber arayışında olanlar için hazırlanmış olan bu kapsamlı kılavuzumuza göz atınız.

Smok Alien’ e meydan okuduğu düşünülen Wismec Predator elektronik sigara piyasasında en iyi cihazlardan biridir. Kullanımı kolay bir menü sistemine bağlı olarak dikey şekilde yer alan bir oled ekrana sahiptir.

Yan tarafta yer alan ateşleme tuşu, sıcaklık ayar düğmeleri ve çift 18650 pil çalışarak sağlam bir seçim olmaktadır.

Wismec Predator Mod Özellikleri

Şüphesiz predator piyasaya sürülmekle kalmayarak 2 adet 18650 pil ile çalışan cihazlara tam bir rakip oldu. yeni bir cihaz veya ürün alındığında kullanım kılavuzunun direk çöpe gitmesinden dolayı bu endişeyi ortadan kaldırmak maksadı ile hazırladığımız bir rehberdir. Wismec Pradatorun efendisi olmak istiyorsanız bu rehberimizi dikkatli şekilde okumanız gerekmektedir.

Predator mod ABD Sinuous Desing tarafından tasarlanan ve Wismec tarafından üretilen bir cihazdır. Çinko alaşımlı malzemeden üretilmiştir. Fiyatına nazaran çok dayanıklıdır ve muhteşem özellikleri vardır. 29*86.7*43.6 gibi boyutlarda üretilmiştir. Elinizde tutuşu bakımında konforludur. Büyük oled ekranı ayar düğmeleri ve güncelleme portları tasarımın içinde olacak şekilde yerleştirilmiştir.

Wismec-Predator-kit

İkili 18650 pil bölmesi tamamen gizlidir. Menteşeli kilitleme tabanına sahiptir. Arıza durumunda tabanda yer alan havalandırma delikleri devreye girer. Sıcaklık kontrol ayarı ise 200-600 F arasında değişmektedir. Nikel, Titanyum ve Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.

Ekran ayarlarının gezinmesi kolay menüye ulaşmak için wismec predator kullanım bakımından kolay bir cihazdır.Ekran ayarlarının gezinmesi kolay menüye ulaşmak için wismec predator kullanım bakımından kolay bir cihazdır.

Wismec Predator Mod Şikayetler

Wismec predator cihazı ile kullanıcılarından gelen tepkileri ve şikayetleri de sizler içi derledik ve bir araya getirdik. Bu cihazlar fabrikasyon olduğundan dolayı hata vermeleri oldukça olağandır.

Bazı kullanıcılar wismec predatorun kullanımdan sonra bir kaç gün süre içinde çalışmayı bıraktığını belirttiler. Nadir de olsa 510 bağlantı ayarına sorun olduğu ve oled ekranın hata verdiği de bir diğer şikayetler arasında yer alıyor.

Fakat bu demek değildir ki bu cihaz satın alınmamalı. Bu gibi teknik hatalar tüm elektronik sigara modellerinde oluşur. Tamamen şans meselesidir.

İkili 18650 pil bölmesi tamamen gizlidir. Menteşeli kilitleme tabanına sahiptir. Arıza durumunda tabanda yer alan havalandırma delikleri devreye girer. Sıcaklık kontrol ayarı ise 200-600 F arasında değişmektedir. Nikel, Titanyum ve Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.

Ekran ayarlarının gezinmesi kolay menüye ulaşmak için wismec predator kullanım bakımından kolay bir cihazdır.

Wismec Predator Moda Neler Dahil

Wismec Predator mod içeriği standart cihazlar ile aynı özelliği taşır. Bu anlamda standart bir paketi vardır paket içeriği şöyledir;

  • 1 adet Wismec Predator mod gövde
  • Elabo Tank 1 adet
  • Triple 0.2 Ω coil 1adet
  • NS Triple 0.25 Ω coil 1 adet
  • 1 adet usb kablo
  • 2 adet kullanım kılavuzu
  • 1 adet güvenlik kartı

Bu tankın dahil edilmesi ile birlikte all in on tarzında bir moda sahip olmuş olursunuz. Tank ile birlikte mükemmel bir cihaz performansı yaşamış olursunuz.

Wismec Predator 228W Ayarları

Wismec Predator cihazı kullanıma geçmeden önce cihazın orjinallik doğrulamasını yapmanız gerekmektedir. Cihaz kutusunda yer alan QR kodunu Wismec’in sitesinden girerek doğrulayabilirsiniz.

Kullanım Öncesi Hazırlık

Kullandığınız pilin cihazın ambalajında bulunan Pil uyarı kartını iyice okuyunuz. Buharlamaya başlamadan önce tankınızda yeterli likit olup olmadığı ve bobinlerinizin hazır olup olmadığı konusunda kontrollerinizi unutmayın.

wismec-predator-228-watt

Pil Kontrolü: Elektronik sigaranızdan ayrı olarak satın aldığınız pilin cihaza takılması gereklidir. Pil kapağında yer alan çıkıntıyı kaydırdıktan sonra bölmeyi açarak pilleri yerleştirin. Kapağında içinde yer alan – ve + tuşları ile doğru şekilde yerleştiğinden emin olun. Pili doğru şekilde yerleştirdikten sonra kapağını kapatın ve kilit tekrar yerine geldikten sonra tık sesinin gelmesini bekleyin.

Tankın Takılması: Tank haznesinin dolu olduğundan ve bobinin doğru şekilde yerleştiğinden emin olunuz. 510 kolektörü rahat bir şekilde yerleştirene kadar aşağıya doğru vidalayın. Kolektöre zarar verebileceğinden dolayı tankı aşırı derecede ısıtmayın.

 

Wismec Predator Kullanımı

Wismec Predator kullanımına başlamak için öncelikle açma ve kapama tuşuna 5 kez hızlı şekilde basmalısınız. Kapanması içinde hızlı şekilde 5 kez basmanız yeterlidir.

Tank deponuza yeni bir bobin taktığınızda cihazın oled ekranında belirti vermelidir.Sıfır bobini okuması için 510 bağlantıya hiç bir şey takılı değilken ateşleme düğmesine basınız. Her zaman yeni bir bobini ilk etapta alt bir sıcaklıkta kullanın aksi takdirde coiliniz yanacaktır.

Ateşleme düğmesine bastığınızda wismec predator cihazınızın ekranında yeni bir bobin olduğunu sorduğu soruya evet diyerek cihazın direncini okutunuz.

Cihaz açık konumdayken aynı zamanda ateşleme ekranından sol ayar tuşuna basılı tutarken ekran görüntüsünü açık konuma getirmelisiniz. Cihazın çalıştığını ancak ekranın kapalı olduğunu fark ederseniz panik yapmaya gerek yok. Cihazınızın gizlilik moduna girmiştir.

Cihaz açık konumdayken aynı anda sol ve sağ ayar tuşlarına basarak ekranı kilitleyebilir yanlışlıkla kullanımı engelleyebilirsiniz.

Wismec Predator elektronik sigara modunuz 228W ayarında iken ayarı değiştirmek için sağ ve sol tuşlara basmanız yeterlidir. Ateşleme düğmesine 3 kere basarsanız menü seçeneklerine gireceksiniz. Buradan istediğiniz mod ve sıcaklık ayarından istediğinizi seçebilirsiniz.

Elektronik sigaranız TC modunda iken mod yanıp söndüğünde menüye girmek için sol ayar tuşuna basılarak istenilen modun seçilmesi için sağ tuşa basılarak ateşleme butonu ile onaylayın.

Bu yazımızda sizlere Wismec Predator elektronik sigara modunuzu nasıl kullanmanız gerektiği gibi detaylı bir rehber hazırladık. Bu mükemmel cihazınız ile bol buharlı günler dileriz.

Bir yanıt yazın

Sohbeti aç
1
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?
Tüm ürünleri Yurtiçi kargonun kapıda nakit veya kredi kartı seçeneği ile gönderiyoruz. Sipariş öncesi ve sonrası teknik destek veriyoruz. 👍 Güvenle alışveriş yapabilirsiniz 😉