Smok GX350 Kit Kullanımı ve Ayarları

smok_gx350

Smok GX350 mod elektronik sigaranız için yardıma ihtiyacınız var öyle değil mi? Elektronik sigaranızı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız eğer sizlere rehber niteliğinde bir içerik hazırlamayı hedeflediğimizi bilmenizi istiyorum.

2017 yılının vaping sektörünün çok konuşulan cihazlarından olan GX350 ile muhteşem bir buhar performansı yaşayabilirsiniz. Benzersiz tasarımı ile oldukça güçlü performansı ile 4 adet 18650 pil ile çalışması bu gücünün en büyük ispatıdır.

Smok GX350 cihazınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda hazırladığımız bu kılavuzu diğer arkadaşlarınız ile de paylaşarak onlara yardımcı olmanızı dileriz.

Smok GX350 Mod Tanıtım

Smok GX350 mod shenzhen IVPS Technology Co. LTD şirketi tarafında üretilmiştir. Bu elektronik sigara modeli üstün çinko alaşımlı malzemeden yapılmıştır. Tasarım olarak benzersiz bir poli çerçeveye sahiptir. Watt gücü kadar çekici bir görünüme sahiptir.

Smok tarafından üretilmiş küçük bir cihaz olmasa da 84.5*58*40.4 mm boyutları ile benzersiz bir tutuş kolaylığı sağlar. Normal elektronik sigara modellerinden daha büyük bir boyutta olmasına rağmen kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir.

smok-gx350-cihaz

Smok GX350 elektronik sigara modelini bu kadar benzersiz yapan tasarımı değil pil ömrü bakımından 4 adet pil ile uzun süre dayanıklı batarya ömrü de etki etmektedir.

Beklenilen özelliklerinden Smok Gx350 modu sıcaklık kontrol paketi bakımından son teknolojiye sahiptir. geçici kontrol modunda iken Nİ200 Nikel, Titanyum ve paslanmaz çelik ruloları telleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. 200 ile 600 derece arasında 0.06 ohm gibi düşük bir seviyede buharlama yapabilmektedir. Ek özellikleri bakımından sezgisel oled ekranı ile, pil bölmesinin menteşeli kapağı, gizli ateşleme çubuğu düğmesi ürün yazılımını yükseltmek için usb kablo,510 bağlantı özelliği ile eşsiz bir tasarım harikasıdır.

Smok GX350 Modu Paket İçeriği

Smok GX350 modu ve Smok TFV8 CLoud Beast tank olmak üzere iki farklı kit paketine sahiptir. Sizler için genel olarak satmış olduğumuz tank ile birlikte gelen paketindeki ögeleri inceleyeceğiz.

  • 1x GX350 Mod
  • 1x TFV8 Bulut Beast Tankı
  • 1x V8-T8 Ekim Bobin Kafası
  • 1x V8-Q4 Dörtlü Bobin Kafası
  • 1x Yedek Cam Tüp
  • 1x Yedek Parça / O-Halkalar
  • 1x Mikro USB Kablosu
  • 1x Kullanım Kılavuzu

En iyi paket olan TVF8 cloud beast tank ile birlikte gelmiş olduğu pakettir. Mod kendisinden ziyade tam bir başlangıç kiti olarak satılması ve bu paketin satın alınmasını önermekteyiz.

Smok GX350 Elektronik Sigara Modelinin Çalışması

Öncelikle satın aldığınız cihazın orjinallik kontrolünden geçirilerek kullanmaya başlamak oldukça önemlidir. Sizlerde kutunun arkasından yer alan barkod kısmından smok markasının ana sitesinden orjinallik kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Pillerin Takılması kısmı ise cihazı satın aldığınızda harici olarak aldığınız 4 adet 18650 pili elektronik sigaranızı takmanız gereklidir. 2 veya 4 adet pil ile kullanılan cihazın arka kapağı için kaydırmak gereklidir. Pilleri kutuplarına göre uygun şekilde yerleştirdikten sonra kapağı kilitlemeyi unutmayınız.

TFV8 cloud beast tank için saat yönünde çevrilerek cihazın üst kısmına yerleştirilen 510 dişli bağlantı tankı sıkmayan fakat sızdırmayan bir şekilde tasarlanmıştır. Pillerin ve tankın takılmasından sonra ve likitin doldurulmasından sonra ateşleme düğmesine seri şekilde beş kere basarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazda eksik bir şey yok ise smok ekranını görebileceksiniz.

kit-paket-gx350

Watt ayarı için ekranın üstünde bulunan yukarı ve aşağı tuşları ile birlikte watt ayarlarını yapabilirsiniz. Bu tuşlar diğer işlevler içinde kullanılmaktadır. Sıcaklık kontrolü, watt ayarını yaptıktan sonra vaping yapmaya başlayabilirsiniz. Bir çok elektronik sigara modelinde olduğu gibi bu cihazda da 12 sn güvenlik ayarı mevcuttur.

Cihaz açık konumdayken beş kere basmanız durumunda elektronik sigaranızı kilitleyebilirsiniz. Cihazın hızlı çalışma ayarı için;

Aynı anda ateşleme ve yukarı tuşuna basarak watt modunda iken min/norm/hard /soft/max ayarını açarak güç rampanızı ayarlayabilirsiniz. Sıcaklık kontrol modunda ise 350 W gücüne erişmenizi sağlamaktadır.

Aşağı tuş ve ateşleme tuşuna aynı anda basarak TC çalışma modları ve watt modları arasında seçim yapmanızı sağlar. Bunlar yolda giderken hızlı ayar şekilleridir. Ekran kilidini açarak ateşleme düğmesine 3 kez hızlı şekilde basarak GX350 menü sistemine erişirsiniz.

Smok markasının son çıkardığı cihazlarda dahil olmak üzere GX350 modelinde de puff sayacı yer alır. Cihazın menüsüne eriştikten sonra çoğu seçeneği onaylamak için uzun basarak bir sonraki ekrana yönelebilirsiniz.

Daha önce başka bir smok cihazı kullandıysanız menü size oldukça kolay gelecektir. Genel çalışma prensibi diğer modeller ile benzerlik göstermektedir.

 

Bir yanıt yazın

Sohbeti aç
1
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?
Tüm ürünleri Yurtiçi kargonun kapıda nakit veya kredi kartı seçeneği ile gönderiyoruz. Sipariş öncesi ve sonrası teknik destek veriyoruz. 👍 Güvenle alışveriş yapabilirsiniz 😉